O firmie

Nieruchomości - czym się zajmujemy...

Kupno nowego domu, mieszkania lub działki budowlanej? A może szybka sprzedaż własnej nieruchomości lub jej wynajem? Dobrze trafiłeś! Z naszym biurem nieruchmości możesz liczyć na sprawne przeprowadzenie każdej transakcji. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingowych, publikujemy oferty na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych, w prasie lokalnej.

Nie wiesz jaki sposób finansowania będzie dla Ciebie najkorzystniejszy? Nasz zespół sprawnie przygotuje i przeprowadzi proces kredytowania nieruchomości bez jakichkolwiek, ukrytych kosztów. Ważnym elementem naszej współpracy z klientami jest kwestia poszukiwań źródeł finansowania w momencie kiedy rozważana inwestycja przekracza możliwości gotówkowe klienta. Współpracujemy z kilkoma sprawdzonymi brokerami kredytowymi, którzy znają doskonale systemy bankowe jak i innych instytucji finansowych dzięki czemu potrafią dobrać odpowiedni produkt do potrzeb klienta. Znajdziemy także najlepsze ubezpieczenie nieruchomości oraz Ciebie i Twojej rodziny.

Prześlij do nas swoje preferencje dotyczące poszukiwanej nieruchomości, a my znajdziemy dla Ciebie nowy dom. Nie zwlekaj i zaufaj nam…to nic nie kosztuje.

W naszej ofercie znajdziesz także własne M z szerokiej bazy ofert nieruchomości deweloperskich znajdujących się w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie całego kraju a także poza jego granicami – sprawdź i wybierz coś dla siebie i rodziny….

W codziennej pracy korzystamy z szerokiego wachlarza ofert udostępnianych min. za pośrednictwem portali internetowych np. www.nieruchomościonline.pl

Nasza wiedza, rzetelność i profesjonalizm zapewnią Ci bezpieczeństwo i komfort. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, a podstawą naszej działalności jest wzajemne zaufanie.
Jeśli potrzebujesz wsparcia i indywidualnego traktowania, chcesz mieć do czynienia z osobami odpowiedzialnymi, dla których liczy się dobro Klienta, a nie tylko zysk, zapraszamy do kontaktu. Zobaczysz, nasz optymizm doda Ci otuchy i ułatwi wiele spraw.

Stale współpracujemy z kancelariami radcy prawnego jak i notariusza, dzięki czemu w sytuacjach wymagających pokierowania klienta na odpowiednią ścieżkę prawną wspieramy go także w tym aspekcie.

PŁATNOŚĆ ZA EFEKT. BRAK OPŁAT PRZED FINALIZACJĄ TRANSAKCJI... UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ !!!"

Zapraszamy codziennie w godz. 8.00 – 14.00 do naszego biura, które mieści się w Polkowicach ul. Rynek 5B.

 

Zespół


doradca ds. nieruchomościMałgorzata Wnuk-Pawłowska

doradca ds. kredytów

 PHU CREDI Janusz Pawłowski
 m.wnuk-pawlowska@wp.pl
 505094847


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Katalog firm Odi.pl NIERUCHOMOŚCI Janusz Pawłowski