376 300 PLN (8 989 PLN / m2)

Apartamenty w Sianożętach, Ustronie Morskie

Mieszkanie na sprzedaż,
Ustronie Morskie, Ku Morzu

Kontakt z agentem: PHU CREDI Janusz Pawłowski
Janusz Pawłowski
Opis nieruchomości

Apartamenty Sianożęty to wielokondygnacyjna inwestycja powstająca wśród terenów zielonych. Poruszanie się po budynkach ułatwia cichobieżna winda, która porusza się od poziomu -1. Samo osiedle jest położone w odległości ok. 150 metrów od plaży, co jest dużym udogodnieniem rekreacyjnym. Łączy w sobie ona cichą okolicę wraz z łatwym dostępem do rozbudowanej sieci usług takich jak sklepy spożywcze, punkty gastronomii czy stacje paliw. Do każdego mieszkania przynależy ogródek lub balkon. Jest też możliwość zakupu ogródka lub tarasu na dachu budynku.
Apartamenty wyróżniają się wyjątkowo przestronnym i ustawnym układem, służącym odpoczynkowi. Dzięki temu okażą się idealne na wakacyjny pobyt lub wynajem! 270 apartamentów 2 oraz 3 pokojowych podzielonych na 3 budynki - 90 lokali w każdym z nich. Ich powierzchnia mieści się w przedziale 34,49 m² - 70,59 m². Inwestycja dysponuje też 41 miejscami parkingowymi na parkingu podziemnym oraz 201 na terenie osiedla.

Mapa
Kontakt z agentem

PHU CREDI Janusz Pawłowski

Janusz Pawłowski
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Katalog firm Odi.pl NIERUCHOMOŚCI Janusz Pawłowski