411 000 PLN (5 824 PLN / m2)

mieszkanie 3-pokojowe, 64m2, Polkowice

Mieszkanie na sprzedaż,
Polkowice, Skrzetuskiego

Kontakt z agentem: PHU CREDI Janusz Pawłowski
Janusz Pawłowski
Opis nieruchomości

atrakcyjne, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 63,20m2 na III piętrze przy ul. Skrzetuskiego w Polkowicach. Mieszkanie szczytowe składające się z sypialni, pokoju, salonu z balkonem typu loggia, przestronnej kuchni z aneksem oraz toalety i łazienki, dodatkowo pomieszczenie piwniczne. Przeprowadzony niedawno remont sprawia, iż bez ponoszenia ogromnych kosztów, można się wprowadzać. Wymienione instalacje, kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd, gładzie, terakota oraz oryginalne parkiety na podłogach nadają mieszkaniu specyficznego klimatu, którego zdjęcia nie są w stanie w żaden sposób oddać w pełni. Ekspozycja mieszkania na 3 strony powoduje, iż przez cały dzień mieszkanie jest bardzo jasne i ciepłe. Okolica obfituje w rozbudowaną infrastrukturę - w pobliżu przedszkola, place zabaw, szkoły, sklepy co dodatkowo wpływa na przyszły komfort nabywcy. 

Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj umów się na prezentację mieszkania i negocjowanie ceny....Pomagamy również w uzyskaniu kredytu na najlepszych warunkach.

Przy sprzedaży zapewniamy bezpieczeństwo oraz całą obsługę transakcji, zapewniamy obsługę notarialną.
Kupując z Nami - kupujesz sprawdzoną nieruchomość.
Należy pamiętać, iż kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości:

- podatek od czynności cywilno-prawnych
- taksy notarialnej
- wpisów do księgi wieczystej
- obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim PHU CREDI Janusz Pawłowski zs. 59-100 Polkowice ul. Zachodnia 6. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): 70.31 kWh/(m2 · rok).
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): 111.07 kWh/(m2 · rok).
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): 144.39 kWh/(m2 · rok).
Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): 0.04 t CO2/(m2 · rok).
Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową (U OZE): 0.0 %.

Mapa
Kontakt z agentem

PHU CREDI Janusz Pawłowski

Janusz Pawłowski
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Katalog firm Odi.pl NIERUCHOMOŚCI Janusz Pawłowski