400 333 PLN (4 480 PLN / m2)

mieszkanie 86m2, 4 pokoje, Polkowice

Mieszkanie na sprzedaż,
Polkowice, Sztygarska

Kontakt z agentem: PHU CREDI Janusz Pawłowski
Janusz Pawłowski
Opis nieruchomości

mieszkanie własnościowe, 4-pokojowe o pow. 86m2 na IV piętrze 10-piętrowego budynku przy ul. Sztygarskiej w Polkowicach. Mieszkanie szczytowe, zorientowane na 3 strony - płn., płd. i zachód. Salon, 3 pokoje, kuchnia, toaleta i łazienka oraz komórka lokatorska na półpiętrze. Do dyspozycji bardzo duży parking przed blokiem, na którym zawsze znajdzie się wolne miejsce. W pobliżu wiele sklepów, szkoła, targowisko i tylko kilka kroków do centrum i rynku. 
Mieszkanie wymaga remontu, już rozpoczętego - wyrównane zostały ściany i sufity płytami gk, poprowadzona częściowo nowa instalacja elektryczna, przerobione pomieszczenia toalety i łazienki. 

CENA do negocjacji...


Więcej informacji udzielę telefoniczne lub podczas prezentacji.


POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI.

Przy sprzedaży zapewniamy bezpieczeństwo oraz całą obsługę transakcji, zapewniamy obsługę notarialną.
Kupując z Nami - kupujesz sprawdzoną nieruchomość.

Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości:
- podatek od czynności cywilno-prawnych
- taksy notarialnej
- wpisów do księgi wieczystej
- obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim PHU CREDI Janusz Pawłowski zs. 59-100 Polkowice ul. Zachodnia 6. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Mapa
Kontakt z agentem

PHU CREDI Janusz Pawłowski

Janusz Pawłowski
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Katalog firm Odi.pl NIERUCHOMOŚCI Janusz Pawłowski