hala 764m2, Polkowice, wynajmę

Hala na wynajem
11 460 PLN , Pow. 764 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
764 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Polkowice , Działkowa
Numer oferty:
468349
Cena za m2:
15 PLN
do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni magazynowej 715,40m2 i części socjalnej 48,70m2 przy ul. Działkowej w Polkowicach wraz z przynależnym, utwardzonym miejscem parkingowym. Dostępne wszystkie media, ocieplony dach, ściany z bloczków gazobetonowych, stolarka okienna PCV. 
Działka położona w strefie peryferyjnej miasta Polkowice, w kompleksie działek obsługujących Zakład Górniczy Rudna. Nieruchomość z dwóch stron /północnej i wschodniej/ sąsiaduje z działkami niezabudowanymi oraz terenami leśnymi. Od strony zachodniej i południowej terenami zabudowanymi obiektami i urządzeniami o funkcji przemysłowo - usługowej. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną. Dalsze sąsiedztwo nieruchomości stanowią tereny leśne. Odległość od centrum Polkowic ok. 2,7 km

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim PHU CREDI Janusz Pawłowski zs. 59-100 Polkowice ul. Zachodnia 6. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nieprawidłowy adres E-mail