10 400 PLN (14 PLN / m2)

hala 764m2, Polkowice, wynajmę

Hala na wynajem,
Polkowice, Działkowa

Kontakt z agentem: PHU CREDI Janusz Pawłowski
Janusz Pawłowski
Opis nieruchomości

do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni magazynowej 715,40m2 i części socjalnej 48,70m2 przy ul. Działkowej w Polkowicach wraz z przynależnym, utwardzonym miejscem parkingowym. Dostępne wszystkie media, ocieplony dach, ściany z bloczków gazobetonowych, stolarka okienna PCV. 
Działka położona w strefie peryferyjnej miasta Polkowice, w kompleksie działek obsługujących Zakład Górniczy Rudna. Nieruchomość z dwóch stron /północnej i wschodniej/ sąsiaduje z działkami niezabudowanymi oraz terenami leśnymi. Od strony zachodniej i południowej terenami zabudowanymi obiektami i urządzeniami o funkcji przemysłowo - usługowej. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną. Dalsze sąsiedztwo nieruchomości stanowią tereny leśne. Odległość od centrum Polkowic ok. 2,7 km

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim PHU CREDI Janusz Pawłowski zs. 59-100 Polkowice ul. Zachodnia 6. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Mapa
Kontakt z agentem

PHU CREDI Janusz Pawłowski

Janusz Pawłowski
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Katalog firm Odi.pl NIERUCHOMOŚCI Janusz Pawłowski