2 713 768 PLN (134 PLN / m2)

Działki inwestycyjno-budowlane Duszniki-Zdrój

Działka (Budowlana) na sprzedaż,
Duszniki-Zdrój

Kontakt z agentem: PHU CREDI Janusz Pawłowski
Janusz Pawłowski
Opis nieruchomości

Oferujemy działki inwestycyjne położone w urokliwych Dusznikach-Zdroju, w pobliżu planowanej inwestycji Ski Arena Podgórze, która obejmuje w założeniu stok narciarski! To idealna okazja dla inwestorów poszukujących miejsca na inwestycje - ośrodki związane z turystyką. Działki również pod zabudowę mieszkaniowo-usługową.
W Studium uwarunkowań działki oznaczone MN/U.

Łącznie 6 działek o powierzchniach od 13 do 49 arów - preferowany zakup całości (podana cena dot. wszystkich działek) oraz 2 działki o pow. łącznej  40 arów w cenie 820 000zł.

Potencjał Inwestycyjny: Lokalizacja zapewnia nie tylko dostęp do atrakcji zimowych, ale także gwarantuje doskonałe warunki dla ośrodków wypoczynkowych przez cały rok. Tereny otoczone są malowniczą przyrodą, co przyciąga turystów nie tylko podczas sezonu narciarskiego, ale także latem. Obecnie działki z dostępem do podstawowych mediów w pobliżu.

link do dokumentacji Studium uwarunkowań:
https://bip.duszniki.pl/dokument,iddok,1304,idmp,19,r,r


Więcej informacji udzielę telefoniczne lub podczas prezentacji.
POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI.Przy sprzedaży zapewniamy bezpieczeństwo oraz całą obsługę transakcji, zapewniamy obsługę notarialną.
Kupując z Nami - kupujesz sprawdzoną nieruchomość.


Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości:

- podatek od czynności cywilno-prawnych
- taksy notarialnej
- wpisów do księgi wieczystej
- obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim PHU CREDI Janusz Pawłowski zs. 59-100 Polkowice ul. Zachodnia 6. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Film o nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

PHU CREDI Janusz Pawłowski

Janusz Pawłowski
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Katalog firm Odi.pl NIERUCHOMOŚCI Janusz Pawłowski