1 130 000 PLN (4 520 PLN / m2)

dom 250m2, z zabudowaniami, Kłębanowice

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Kłębanowice

Kontakt z agentem: PHU CREDI Janusz Pawłowski
Janusz Pawłowski
Opis nieruchomości

Dom wolnostojący, piętrowy, w m. Kłębanowice pow. Polkowice o pow. całkowitej 250m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi o powierzchni ponad 700m2 na działce 34,17ar. Dom z użytkowym poddaszem, na który składa się 6 pokoi, 2 łazienki, kuchnia oraz piwnica. Na podwórku oddzielna nieruchomość z pomieszczeniami gospodarczymi oraz dwoma garażami. Dodatkowo oddzielny budynek gospodarczy z częściowo zadaszonym placem oraz ogród. Własne ujęcie wody głębinowej. Dach budynku mieszkalnego po remoncie. Ilość dodatkowych pomieszczeń i powierzchni do zagospodarowania to idealne miejsce na prowadzenie rozmaitego rodzaju działalności gospodarczej (warsztat samochodowy, hodowla koni itp.). Dodatkowym atutem jest możliwość zakupienia jako całość bezpośrednio przylegającej, uzbrojonej w media działki budowlanej o pow. 7300m2 (odrębna cena to 80zł/m2 ) z możliwością podziału na mniejsze działki. Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości bo tylko 9km do Polkowice i niecałe 5km do drogi S3.

Więcej informacji udzielę telefoniczne lub podczas prezentacji.

POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI.
Przy sprzedaży zapewniamy bezpieczeństwo oraz całą obsługę transakcji, zapewniamy obsługę notarialną. Kupując z Nami - kupujesz sprawdzoną nieruchomość.
Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości:
- podatek od czynności cywilno-prawnych
- taksy notarialnej
- wpisów do księgi wieczystej
- obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim PHU CREDI Janusz Pawłowski zs. 59-100 Polkowice ul. Zachodnia 6. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Mapa
Kontakt z agentem

PHU CREDI Janusz Pawłowski

Janusz Pawłowski
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Katalog firm Odi.pl NIERUCHOMOŚCI Janusz Pawłowski