593 706 PLN (10 600 PLN / m2)

Kraków, Bociana

Mieszkanie na sprzedaż,
Kraków, Bociana

Kontakt z agentem: PHU CREDI Janusz Pawłowski
Janusz Pawłowski
Opis nieruchomości

Udogodnienia: Na terenie inwestycji znajduje się winda, plac zabaw, miejsce do ładowania samochódów elektrycznych, parking dla rowerów i hulajnóg oraz rowerową stację serwisową. Apartamenty znajdują się w północnej części Krakowa, skąd jest bardzo dobry dojazd do znanych krakowskich obiektów jak Rynek Główny, Galeria Krakowska czy Uniwersytet Jagielloński. W sąsiedztwie trwa budowa linii tramwajowej Krowodrza Górka-Górka Narodowa, która umożliwi dotarcie do centrum miasta w krótkim czasie. Przystanek tramwajowym będzie zlokalizowany 2 minuty od Apartamentów Prądnik. Dodatkowo rozbudowa Alei 29 Listopada i północnej obwodnicy Krakowa usprawni komunikację w tej części miasta.
Przynależności: Każde mieszkanie i lokal usługowy znajdujące się na parterze będą posiadały prywatny ogródek. Do wszystkich mieszkań na wyższych kondygnacjach - od pierwszego do piątego piętra - będzie przynależał przestronny balkon.
Bezpieczeństwo: Drzwi antywłamaniowe, monitoring, domofon, teren zamknięty
Wielkość Projektu: Inwestycja składa się z czterech kameralnych budynków oznaczonych jako A, B, C oraz D, w których będzie znajdowało się łącznie 120 mieszkań oraz 4 lokale usługowe
Garaże: W inwestycji będzie dostępna możliwość zakupu miejsca postojowego do każdego mieszkania, do dużego mieszkania nawet dwóch.
Komunikacja: Przystanek autobusowy 450 metrów, dworzec 5,2 km
Odległość od Centrum: 5,2 km

Plan Nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

PHU CREDI Janusz Pawłowski

Janusz Pawłowski
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Katalog firm Odi.pl NIERUCHOMOŚCI Janusz Pawłowski