389 999 PLN (3 463 PLN / m2)

Jezierzyce Kościelne, gm. Włoszakowice, domy

Mieszkanie na sprzedaż,
Jezierzyce Kościelne

Kontakt z agentem: PHU CREDI Janusz Pawłowski
Janusz Pawłowski
Opis nieruchomości

W m. Jezierzyce Kościelne gm. Włoszakowice, pow. Leszczyński w ofercie domy w zabudowie bliźniaczej w ilości 15 o pow. od 104, 43 - 119,03m2. Każdy z domów posiada ogródek, miejsce postojowe lub garaż oraz balkon. Domy w zabudowie bliźniaczej, piętrowe, 4-pokojowe. Domy w stanie deweloperskim. Każda nieruchomość wyposażona w niezależną pompę ciepła oraz instalację fotowoltaiki. W pobliżu jezioro Krzycko oraz ośrodki wypoczynkowe.

Więcej informacji udzielę telefoniczne lub podczas prezentacji.

POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI.
Przy sprzedaży zapewniamy bezpieczeństwo oraz całą obsługę transakcji, zapewniamy obsługę notarialną.
Kupując z Nami - kupujesz sprawdzoną nieruchomość.


Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim PHU CREDI Janusz Pawłowski zs. 59-100 Polkowice ul. Zachodnia 6. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Mapa
Kontakt z agentem

PHU CREDI Janusz Pawłowski

Janusz Pawłowski
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Katalog firm Odi.pl NIERUCHOMOŚCI Janusz Pawłowski