Działka budowlana, Moskorzyn, sprzedaż

Działka (Budowlana) na sprzedaż
190 000 PLN , Pow. 2 107 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
2 107 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Moskorzyn
Numer oferty:
212903
Cena za m2:
90 PLN
Działka budowlana o powierzchni 2107m2, w kształcie prostokąta, z bezpośrednim dostępem do utwardzonej, oświetlonej drogi dojazdowej. W tylnej części działki gęsty las. Bezpośrednio przy działce, w drodze dojazdowej, wszystkie media (woda, gaz, energia, kanalizacja). Wymiary działki to ok. 34 x 68m (orientacyjnie gdyż działka to nieregularny prostokąt).

Działka w bardzo cichej i spokojnej okolicy, w odległości 3km od drogi S3 i 7 km od miasta - bardzo dobry i szybki dojazd, także komunikacją miejską.

Więcej informacji udzielę telefoniczne lub podczas prezentacji.

POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI.
Przy sprzedaży zapewniamy bezpieczeństwo oraz całą obsługę transakcji, zapewniamy obsługę notarialną.
Kupując z Nami - kupujesz sprawdzoną nieruchomość.


Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim PHU Credi Janusz Pawłowski zs. Polkowice ul. Zachodnia 6. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone
Nieprawidłowy adres E-mail