Wrocław

Wrocław-Fabryczna, Jodłowicka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
425 000 PLN
Cena za m2
6 619,94 PLN
Powierzchnia
64,20 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter
Liczba pięter
3
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2021
Stan nieruchomości
Do wykończenia
Dostępne od
2021-07-01
Numer oferty
20/11009/OMS

Opis nieruchomości

Przestronne 4 pokoje dla powiększającej się rodziny? Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, a może kompaktowy lokal z 2. pokojami na start? Niezależnie od metrażu jakiego szukasz – sprawdzone układy mieszkań Archicomu, to gwarancja wygody codziennego użytkowania. W salonie zawsze znajdziesz miejsce na wygodną kanapę, na której ugościsz znajomych w piątkowy wieczór. Możliwość połączenia kuchni z salonem pozwoli zdecydować, czy wolisz gotować samemu, czy w towarzystwie. Ustawne sypialnie pomieszczą szafę, miejsce na biurko lub toaletkę i wygodne łóżko.
Malowniczo położone osiedle przy rzece Bystrzycy przy ul. Jodłowickiej
· Inwestycja położona w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Wrocławia
· Wszystkie podstawowe usługi w bezpośredniej okolicy
Główne atuty inwestycji to:
•ustawne mieszkania nad rzeką
•własny osiedlowy fitness i klub mieszkańca
•garaż podziemny, komórki lokatorskie, pomieszczenia na wózki i rowery
•sklepy, przychodnia, przedszkole w sąsiedztwie
•przystanki MPK i kolej w pobliżu
•cisza i spokój, zielona przestrzeń wokół
Oferta firmy deweloperskiej ARCHICOM.
Informujemy, że wszelkie elementy zielone, rzeczy ruchome, wygląd zewnętrzny budynków realizowanych w ramach poszczególnych przedsięwzięć deweloperskich oraz sposób zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, przedstawione w wizualizacjach na stroniewww.archicom.pl, mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji. Oznacza to, że wizualizacje te nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości inwestycji wraz z najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 5561 § 1pkt 2 KC. Sposób wykonania inwestycji, w tym zagospodarowania nieruchomości wspólnej/jej części oraz nieruchomości sąsiednich może się w pewnym zakresie zmienić. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące nabywanych nieruchomości, w tym sposobu zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej/ umowie przedwstępnej oraz projekcie architektoniczno –budowlanym, który pozostaje do wglądu dla zainteresowanych nabywców w siedzibie dewelopera.

Parametry dodatkowe

  • Teren ogrodzony: Tak

Mapa

Kontakt

Janusz Pawłowski

Janusz Pawłowski

Telefon:
506145545
E-mail:
pawlowski70@o2.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PHU CREDI Janusz Pawłowski dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PHU CREDI z siedzibą przy Zachodnia 6, 59-100 Polkowice (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres pawlowski70@o2.pl… czytaj więcej